• MaviNet'in avantajlarla dolu dünyasına hoşgeldiniz!
  • info@mavinetbilisim.com.tr
  • 0850 840 9197

Hizmetlerimiz

Taahhütsüz

Bireysel İnternet

Altyapınız mı yok? Tahhütten mi sıkıldınız? Faturalarınız yüksek mi geliyor? Altyapıya ihtiyaç duymadan, taahhütsüz ve sabit fiyat garantisiyle size internet hizmeti veriyoruz.

Yüksek Hızlı

Kurumsal İnternet

İşletmenize veya kurumunuza altyapı yetersiz mi geliyor? Daha hızlı internete ihtiyaç duyuyorsanız eğer MaviNet size yüksek indirme ve yükleme hızları olan internet sunuyor.

Kaliteli Hizmet

Merkezi Sistem İnternet

Apartmanınızda iki ve daha fazla kullanıcı ile internet kullanmak istiyorsanız MaviNet'i tercih etmelisiniz. Çünkü MaviNet olarak, apartmanınızdaki her daireniz için ayrı ayrı cihazlar kurup herkesin kendine ait internet aboliklerini oluşturup, size kaliteli ve daha hesaplı internet hizmeti sunuyoruz.

Yasal

Otel-Yurt Çözümleri

Otel ve Yurtlarınızda yüksek hızda internet hizmeti verip katlarınıza ve müşterilerinize tıkanma olmadan eşit hızda internet hizmeti sunuyoruz. 5651 sayılı kanun gereği halka açık wifi kullanımlarında her kullanıcının log kayıtlarının tutulması zorunludur. MaviNet ekibi olarak işletmenize kuracağımız kablosuz ağ sisteminizde her kullanıcı kendi T.C kimlik numarası ile internet kullanımına çıkacaktır.

Güvenli

Kafe-Restoran Çözümleri

Müşterilerinizin internet hızları yavaşlamadan daha güvenli bir internet kullanmalarını sağlıyoruz. 5651 sayılı kanun gereği halka açık wifi kullanımlarında her kullanıcının log kayıtlarının tutulması zorunludur. MaviNet ekibi olarak işletmenize kuracağımız kablosuz ağ sisteminizde her kullanıcı kendi T.C kimlik numarası ile internet kullanımına çıkacaktır.

Hesaplı

Toplu Konut Projeleri

Toplu konutlarınızda tamamen yasal interneti merkezi sistem olarak kuruyoruz. Daha hesaplı, daha yasal...